Mederbe csapódott egy autó
2026. június 25. 09:53
A hídkorlátot kiszakítva a Káposzta-ér kiszáradt medrébe zuhant egy személygépkocsi június 24-én délután Fülén. Az egyedül utazó sofőrt egy szabadnapos polgárdi önkormányzati tűzoltó emelte ki a tetejére borult autóból. A Fejér vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a székesfehérvári hivatásos és a polgárdi önkormányzati tűzoltók daruval emelték ki a járművet a három méter mély árokból, majd kerekeire állították, áramtalanították és drótkötéllel félrevontatták az útról. Az autó vezetőjét a mentők kórházba szállították.
Fotó: Szabó-Bisztricz Anett tűzoltó százados